Blog

KeySmart Pro

Czym jest KeySmart?

KeySmart Pro jest innowacyjnym inteligentnym brelokiem do kluczy. Jest on w stanie pomieścić do 10 kluczy, przy czym jest on niezbyt duży. Z pewnością jest mniejszy od zwykłego pęku kluczy i wyróżnia się wieloma funkcjami, dzięki którym możemy nazwać ten brelok urządzeniem inteligentnym.

KeySmart Pro

Funkcjonaloność KeySmart

KeySmart Pro wyróżnia się niebagatelnym designem, a na jego odbudowie znajduje się kilka przycisków służących do na przykład znajdowania smartfona, bądź guzik uruchamiający latarkę. Urządzenie wyposażone jest w port micro USB, służący do ładowania, a bateria jest w stanie wytrzymać nawet do 3 miesięcy. Długi czas pracy jest dużym atutem urządzenia, które ma wbudowany moduł GPS służący do lokalizacji. Tak, dzięki dedykowanej aplikacji “Tile” na Androida oraz iOS możemy sterować naszym brelokiem. Dzięki aplikacji możemy znaleźć nasz brelok i zobaczyć jego dokładną lokalizację na mapie. W urządzeniu zamontowano również głośniki, więc jeżeli zgubimy KeySmart Pro w mieszkaniu, to możemy go znaleźć przy użyciu sygnału dźwiękowego. Mimo iż aplikacja Tile przeznaczona jest do innego urządzenia, to KeySmart Pro jest przez nią wspierany. W menu dodawania wystarczy wybrać odpowiedni sprzęt marki KeySmart.

KeySmart Pro Features

Urządzenie, możemy wykorzystać również do znalezienia telefonu. Przycisk “tile” umieszczony na obudowie służy do inicjowania sygnału dźwiękowego na naszym smartfonie. Oczywiście brelok KeySmart pro komunikuje się ze smartfonem za pomocą modułu bluetooth.

 

Dodawanie kolejnych kluczy jest banalnie proste – wystarczy zdjąć górną część poprzez odkręcenie śrubek i zamontować kluczyki bądź inne przyrządy, gdyż KeySmart Pro daje taką możliwość. Możemy dodać do naszego breloku klucze od samochodu ( Montujemy je do specjalnego uchwytu z boku urządzenia ).

Podsumowanie i cena

Podsumowując, urządzenie KeySmart Pro oferuje wiele ciekawych funkcji, między innymi lokalizator urządzenia oraz bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu. Włączając w to ciekawy design, otrzymujemy oryginalny brelok do kluczy. Cena którą musimy wydać na to urządzenie to 59.99$ w oficjalnym sklepie, aczkolwiek możemy znaleźć je taniej na stronach typu amazon.com . W tym momencie, możemy dostać ten brelok za 39.99$ na stronie  https://stacksocial.com/sales/keysmart-pro-with-tile-smart-location-black.

Do wyboru są 3 wersje kolorystyczne: czarna, biała oraz czerwona.