Bez kategorii

Inteligentne buty do biegania marki Under Armour

Firma Under Armour zyskuje na popularności w Polsce, między innymi ze względu na poprawę naszego stylu życia. Polacy stawiają na zdrowy tryb życia i na sport. Firma ta chce wprowadzić na rynek aż pięć par nowych butów, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. We wszystkich modelach znajdziemy tą samą platformę amortyzującą Under Armour HOVR oraz cyfrowy układ odpowiedzialny za bezprzewodowe połączenie bluetooth z aplikacją na smartfona. Mowa tu o aplikacji MapMyRun, w której będziemy mogli śledzić nasze postępy, a na ich podstawie ustalić własny plan treningowy. Obuwie jest bardzo ważną kwestią w bieganiu, ważne aby było ono wygodne. Komfort oraz funkcjonalność to cechy jakimi można opisać obuwie UA HOVR. Buty zostały wykonane z przyjemnego, miękkiego pluszu, dzięki czemu nawet nie czuć, że ma się cokolwiek na stopach. Takie rozwiązanie pomoże również stopom oddychać.

UA Infinity oraz UA Guardian

Dwa modele UA Infinity oraz UA Guardian zostały stworzone z myślą o bieganiu długodystansowym, więc są przeznaczone raczej dla profesjonalistów aniżeli dla amatorów. Na pewno są to dwa najwygodniejsze pary butów w tym zestawieniu.

UA HOVR Velociti 2

Ten model najlepiej sprawdzi się na krótkich dystansach. Buty są lekkiej konstrukcji i pozwalają one na przyjemny, lekki trening.

UA HOVR Sonic 2

Sonic 2 jest tak jakby połączeniem wszystkich powyższych modeli. To idealny kompromis między wygodą i przyjemnością z biegania. Materiały jakie użyto do produkcji butów, mają zapewnić wysoki komfort i amortyzację stopy, przy zachowaniu lekkości obuwia.

UA HOVR Phantom SE

Usportowiona wersja butów UA HOVR. Charakteryzuje się wysokim poziomem oddychalności oraz autonomicznym kołnierzem. Wszystko to przy zachowaniu oryginalnego wyglądu. Buty Phantom są dużo wygodniejsze od wszystkich powyższych, ponieważ za nasz komfort odpowiada specjalna wyściółka 3D.

UA HOVR

Amortyzacja UA HOVR została zaprojektowana tak, aby wykorzystać energię, która powstaje podczas kontaktu z ziemią, do odbicia.  Efekt zauważymy dopiero po przebiegnięciu większego dystansu, gdzie nadal będziemy mieli dużo siły. To wszystko dzięki zastosowaniu trwałej pianki, która jest bardzo zbita i może oddawać zgromadzoną energię. Niby tak proste i nieskomplikowane rozwiązanie, a jak bardzo efektywne.